Współpraca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Key Account Manager  /  Kierownik Klientów Kluczowych

Praca w województwach:
Dolnośląskie, Wielkopolskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Łódzkie.

Specjalizujemy się w redukcji opłat związanych z poborem energii elektrycznej w firmach sektora prywatnego oraz państwowego generując oszczędności rzędu kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie.

Proponowana przez nas :

budowa układów kompensacji mocy biernej nN, audyty energetyczne sieci,

- budowa Stacji Transformatorowej, optymalizacja kosztów energii w dystrybucji,

- projekt, budowa oraz montaż opraw oświetleniowych LED w dużych i średnich firmach,

- pomiary energetyczne sieci, monitoring online układów zasilania,

- organizacja i prowadzenie przetargów, zarządzenie mediami,

- obrót energią elektryczną, leasing dla firm.

ZADANIA KLUCZOWE :

  • - pozyskanie do współpracy klientów biznesowych,
  • - zdobycie faktur za energię elektryczną,
  • - organizacja pomiarów i przygotowanie do oferty,
  • - spotkania i negocjowanie warunków współpracy,
  • - sprzedaż,
  • - prowadzenie, koordynacja projektów,
  • - nieustanne poszukiwanie nowych,
  • - codwutygodniowy raport z prowadzonych działań

POSZUKUJEMY Handlowców z :

  • - minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B do średnich i dużych firm,
  • - uprawnieniami SEP do 1 kV,
  • - z wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi oraz kulturą osobistą,
  • - zorganizowanych, odpowiedzialnych, kreatywnych,
  • - potrafiących do siebie przekonać, uczciwych,
  • - z ważnym prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY :

  • - stałe wynagrodzenie przy realizacji planu,
  • - zarobki 3800 - 7000 zł netto /mc
  • - bonus 700 zł za podpisany kontrakt,
  • - dużą samodzielność w działaniu,
  • - komórka, laptop,
  • - foldery, kalendarz, materiały promocyjne, wizytówki, firmowy adres e-mail itp.,
  • - know-how, wsparcie,
  • - wprowadzenie w branże, szkolenia,
  • - owocowe poniedziałki,
  • - prace w młodym i ciekawym świata zespole.

BRANŻE :

Przemysł - Handel - Usług

1. zakłady produkcyjne, fabryki, masowe produkty firmy,

2. hotele, sklepy spożywcze, tartaki,

3. stacje paliw, hurtownie, zakłady mięsne,

4. sektor publiczny, urzędy i starostwa, biurowce,

5. straże pożarne, hipermarkety, piekarnie, drukarnie, restauracje,

6. pływalnie, domy weselne, kamieniarstwo, magazyny,

7. masarnie , ubojnie, mleczarnie, pizzerie, fitness,

i wiele, wiele, wiele innych,

Wszędzie tam gdzie płynie energia elektryczna.

Kontakt ORION Technology ltd.

email: biznes@grupaorion.pl

www. grupaorion.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonych Telefonistów. Zarobki: 2500 - 3500 zł.

Praca we Wrocławiu.

  • - kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientem,
  • - analiza potrzeb potencjalnych klientów i doradztwo produktowe,
  • - przygotowanie ofert handlowych,
  • - sprzedaż telefoniczna produktów i usług firmy,
  • - obsługa Klienta z najwyższą starannością i jakością,
  • - regularna aktualizacja wpisów w bazie danych.

POSZUKUJEMY Handlowców :

  • - otwartych i pewnych siebie,
  • - z minimum 1 rok doświadczenia w telefonicznej sprzedaży do średnich i dużych firm,
  • - zaangażowanych w realizacji powierzonych zadań,
  • - preferowane doświadczenie w Biurze Obsługi Klienta
  • - oraz branżach inżynieryjno-technicznych

OFERUJEMY :

  • - stałe wynagrodzenie,
  • - zarobki 2500 - 3500 zł netto /mc,
  • - bonusy finansowe i prowizje,
  • - samodzielne stanowisko pracy (połączenia wykonujesz Ty, a nie system),
  • - wsparcie oraz know-how,
  • - owocowe poniedziałki i pyszną kawę :)
  • - prace w młodym i ciekawym świata zespole,
  • - prace we Wrocławiu.